Oferta

Fotografia sportowa

Press Focus oferuje bogate archiwum zdjęć sportowych dostępnych online. Z agencją współpracuje kilkunastu fotoreporterów, którzy codziennie dokumentują wydarzenia sportowe w Polsce i na świecie. Jesteśmy obecni na mistrzostwach Europy i świata w piłce nożnej, siatkówce czy piłce ręcznej. Dzięki współpracy z zagranicznymi agencjami posiadamy fotografie między innymi z lig niemieckiej, hiszpańskiej, francuskiej czy angielskiej. Naszymi klientami są wydawnictwa prasowe, książkowe, portale internetowe, telewizje oraz wiele tytułów zagranicznych. Specjalizujemy się również w realizacji wszelkiego rodzaju projektów fotograficznych i wideo dla klientów indywidualnych, agencji reklamowych, działów marketingu, przedsiębiorstw i firm PR. Agencja powstała w 2009 roku, a jej założycielami są Norbert Barczyk i Łukasz Laskowski, którzy wcześniej zdobywali doświadczenie w dzienniku "Sport" i "Przeglądzie Sportowym".

Oferujemy
  • zdjęcia sportowe dla prasy, wydawnictw i portali internetowych
  • zdjęcia dla klubów i organizatorów
  • zdjęcia dla sportowców
  • sesje fotograficzne (studio przenośne)
  • zdjęcia z drona

Produkcja wideo

Specjalizujemy się w realizacji nagrań z imprez sportowych. Dostarczamy newsowe materiały wideo z wydarzeń sportowych. Zapewniamy również pełną obsługę wszelkiego rodzaju imprez czy to sportowych, czy firmowych. Dysponujemy dronem, co umożliwia wykonanie wspaniałych ujęć z powietrza.

Działalność wydawnicza

Nasz zespół tworzą profesjonalni dziennikarze, fotoreporterzy i graficy, których ambicją jest dostarczanie odbiorcom tylko wydawnictw o najwyższej jakości pod względem merytorycznym, graficznym i technicznym. Klientom biznesowym oferujemy indywidualnie opracowane publikacje, służące promocji biznesu lub marki. Mogą one być wykorzystywane jako firmowe upominki, materiały promocyjne lub nośniki przekazu reklamowego.

Wykonujemy
  • albumy fotograficzne
  • książki
  • katalogi i foldery

Oferta dla sportowców

Znalazłeś swoje zdjęcia w bazie www.pressfocus.pl? Napisz do nas, a my utworzymy dla Ciebie specjalny dostęp. Jeśli jednak nie ma Twoich zdjęć, skontaktuj się z nami i przyjedziemy na mecz. Posiadamy również w pełni wyposażone, profesjonalne mobilne studio fotograficzne. Sesje studyjne możemy wykonać u klienta w domu, zachowując efekt studia stacjonarnego. Gwarantujemy najwyższą jakość zdjęć. Obsługujemy cały kraj. Oferujemy również albumy fotograficzne personalizowanie, które mogą być idealnym prezentem lub pamiątką dla każdego sportowca czy kibica.

Zdjęcia i filmy z drona

Zdjęcia z dronów cieszą się niezwykłą popularnością. Dzięki tym wielowirnikowym maszynom można tworzyć zapierające dech w piersiach ujęcia, których na co dzień się nie ogląda. Zdjęcia z powietrza do doskonały sposób na urozmaicenie prezentacji obiektów czy wydarzeń sportowych.